04050, м. Київ,
вул. Юрія Іллєнка, 2/10
(044) 501-69-04
(044) 483-65-90
(095) 686-68-83
artsv@ukr.net

Про підприємство

Завод Артемсварка

Інформація акціонерного товариства

Приватне акціонерне товариство «Завод «Артемзварювання»» є виробником:

  • Засобів для пересування та реабілітації для людей з порушеними функціями опорно-рухового апарату (крісел колісних для осіб з інвалідністю) з 1994 року.

Виробничий комплекс підприємства обладнаний сучасними металообробним  та зварювальним обладнанням, напівавтоматичною лінією в електростатичному полі для нанесення порошкових лакофарбувальних покриттів.

Колектив підприємства складається з високопрофесійних виробничих та інженерно-технічних працівників, за плечима яких досвід розробки, впровадження і випуск високоточних виробів військової техніки.

Конструкторське бюро підприємства має великий досвід розробки та постановки в виробництво технічних засобів реабілітації крісел-колісних, стільців туалетних та ходунків на колесах для  осіб з інвалідністю, також розроблені різноманітні види стелажної продукції для задоволення будь-яких потреб замовника. 

Система технічного контролю підприємства здійснює постійний контроль за технологічними процесами, якістю використаних матеріалів, комплектуючих, деталей, вузлів та виробів в цілому.

ПРАТ «Завод «Артемзварювання»» має компетентну сервісну службу, яка забезпечує обслуговування виробів, виготовлених нашим підприємством, під час гарантійного терміну та протягом всього терміну експлуатації.

Ми готові розглянути пропозиції про співпрацю, спільну діяльність, як з поставки нашої продукції, так і спільного її виготовлення та обслуговування. 

  G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн